Учнівське самоврядування

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

    24 березня Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Напередодні в Каховському ліцеї для учнів фахівці каховського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ю.С.Сухомлін-Міловська Та Мигас О.Г. провели захід «Профілактика туберкульозу».
     Учасники переглянули відеоролик «Туберкульоз – що це?». головним спеціалістом у справах дітей Каховської міської ради Мигас О.Г. більш детально розповіла студентам про захворювання туберкульозом, про шляхи передачі та способи захисту. Заступник директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю.С.Сухомлін-Міловська розповіла про особливості перебігу туберкульозу у ВІЛ-інфікованих осіб.
     Отримані знання студенти закріпили, виконуючи завдання інтерактивної гри «Профілактика захворювань», проведена вихователем гуртожитку Мініч Ю.В.
     В кінці зустрічі студенти висловили бажання зустрітись ще раз з організаторами заходу та обговорити інші питання здоров'я, які є хвилюючими для сьогоднішньої молоді міста.

viber1

Каховська міська рада

12.03.2018 р. відбулося знайомство учнівського парламенту ліцею

з роботою відділів Каховської міської ради.

 

учн. парл. 7 учн. парл. 6 учн. парл. 5

учн. парл. 4 учн. парл. 3учн. парл.1

"Голуб миру"

     28.09.2017 р. у рамках святкування Міжнародного дня Миру в ліцеї проведенна Всеукраїнська акція «Голуб миру». Учні створили фігури голубів – одного з найбільш відомих символів цього дня і надихнули їх тими якостями без яких неможливе доброзичливе мирне існування на нашій голубій планеті.
     Проведення таких заходів доводить, що наші учні не залишаються байдужими до проблем в Україні. Діти спонукають окремих людей, групи та громади до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом для його досягнення.

 

фото2540 фото2546 фото2548

«На хвилі позитиву»

     Наш навчальний заклад впроваджує демократичну культуру.  27.09.2017 р. відбувся захід учнівські посиденьки «На хвилі позитиву» присвячений адаптації дитини в новому для неї середовищі.
     Метою цього заходу було створити атмосферу довіри і взаємоповаги, де немає насильства та дискримінації. Учні в довільній формі могли висловлювати свої думки, розповідали про свої негаразди та перемоги. Приймали участь у конкурсах і виставах.

 DSCN0948DSCN0951

DSCN0950 DSCN0954

DSCN0960 DSCN0964

Громадський проект

     26 травня 2017 р. в Каховській міській раді відбулася зустріч на тему реалізації Громадського проекту в місті. Через десять днів у нас в місті має запрацювати сайт цього проекту, де кожний може зробити свою пропозицію в межах наявних коштів. Чия пропозиція набере більше голосів, та отримає фінансування. На реалізацію проектів в міському бюджеті закладено 300 тис. грн. 29 травня о 15.00 відбудеться тренінг для тренерів по написанню заявок по цій програмі. Раді приймати участь у такому цікавому та корисному заході.