Гурткова робота

Квітка пам’яті

     7.05.2018 р. у бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення червоних маків. Аби зробити мак, слід мати під рукою атласну стрічку, синтепон, мереживо та нитки.
     Поблизу полиць із книгами розмістилися учасники творчого майстер-класу. Напередодні Днів пам’яті та примирення та Перемоги дівчата вчаться робити червоні маки. Працюватимуть в особливій техніці — камзаш.
    Коли одну з дівчат запитали, що для них означає ця квітка? Дівчинка каже: для неї мак – пам’ять про прадідів, котрі виборювали мирне небо над головою.
    Аби зробити такий символ, учасниця майстер-класу знадобилось близько години.

побед5 побед4

побед3 побед1

Майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас із старих лампочок

20 грудня 2016 року учениці ліцею прийняли участь у майстер-класі з виготовлення новорічних прикрас зі старих лампочок. Гарні зайчики та пінгвіни будуть прикрашати новорічні ялинки та дарувати святковий настрій нашим  дівчатам.

Копия DSCN0167 Копия DSCN0168

Копия DSCN0171 Копия DSCN0172

Майстер-класи в гуртку "Чарівниця"

В нашому гуртку "Чарівниця" проходять майстер-класи від Алєксєєнко Любов Олександрівни, на яких учениці навчаються робити красиві речі з доступних кожному матеріалів. Так, учениці навчилися вирізати фігурні вироби з овочів та фруктів (карвінг), виготовляти поробки з природнього матеріалу, красиво складати серветки на святковому столі, виготовляти та прикрашати упаковки для невеликих подарунків своїм коханим та близьким.

DSCN0010 DSCN0031

DSCN0176 МК 5 4

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця»

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» під керівництвом Алєксєєнко Л.О. запрошує учнів ознайомитися з різними видами декоративно-прикладного мистецтва, їх елементами та технологією виконання: карвінг, вироби з природних матеріалів, канапе, прикрашання подарунків, листівок, виготовлення солодких квітів та ялинок, вироби з повсякденних предметів, виготовлення прикрас для кімнати та багато іншого.
Мета гуртка: розвивати творчі здібності, вміння втілювати свої задуми, виконуючи різні роботи, розвивати образне мислення, уявлення про красу і смак, сприяти формуванню духовної особистості гуртківців, охайність під час виконання роботи, розвивати естетичний смак.
Творчість – це одна із «доріг», що веде до свободи.